Забыли пароль? Регистрация Войти Все объявления Добавить объявление Оформить подписку Блокнот RSS
Все застройщики
Интересные предложения
TOB "БІК" Інтербудінвест

Будівельно-інвестиційна компанія «Інтербудінвест» була створена у 2003 році. Але, незважаючи на свій  короткий вік вона впевнено завоювала авторитет на ринку будівництва житла. Керівництво фірмою здійснюють висококваліфіковані спеціалісти, які мають багаторічний досвід роботи у будівельній галузі України. Їхні навики та уміння дозволяють вирішувати творчі та практичні завдання різної складності. Генеральний директор компанії Дмитро Германов є членом Ради Будівельної палати України.

          Постійно ведеться робота по підвищенню кваліфікації працівників фірми шляхом відвідування семінарів, виставок та ін.          

           До складу компанії входять 2 управління:

- ДП «Фінансова компанія «Інтербудінвест»;

- ДП «Експлуатаційне управління «Інтербудінвест».

  Основні напрямки діяльності нашої компанії – це будівництво багатоповерхових житлових будинків, офісних приміщень, підземних гаражів та благоустрій території.

  Зараз створений і успішно працює творчий тандем з проектними інститутами та майстернями.

  На сьогоднішній день «Інтербудінвест» завершує будівництво житлового комплексу «Аквамарин» у м. Києві в районі станції метро «Святошин», який став своєрідними воротами в сучасний мегаполіс.  

           Постійні зміни в соціально-економічних відносинах, що склалися у м. Києві, потребують якісно нового підходу до усієї системи цивільного будівництва і нової організації життєвої політики і громадського обслуговування. Все це потребує  необхідності здійснювати диференційний принцип та підходи до задоволення зростаючих потреб населення, підвищуючи рівень комфорту та обслуговування на жилих об’єктах. Саме цей принцип закладено при виборі концепції «Аквамарину».Цей комплекс поєднує житлове середовище, соціальне та сферу обслуговування. Це строгий  і достатньо пластичний комплекс із трьома висотними 25-поверховими будівлями. Між ними розташовані блоки офісних приміщень з дворівневими паркінгами. Комплекс матиме власну розвинену інфраструктуру. При будівництві були використані передові технології, а саме – влаштування підлоги із   сіопорбетону та вентилюємий фасад, який облаштовується паралельно із будівництвом каркасу будівлі. Роботи по облаштуванню фасаду проводяться в основному зсередини будинку з частковим виконанням робіт способом промислового альпінізму.

Компанія розпочала будівництво житлових будинків із вбудованими приміщеннями та підземними паркінгами на узвозі Герцена, 32 – у мальовничому куточку м. Києва, місцевості, що має історичне найменування «Реп’яхів яр». До комплексу ввійдуть: кафе, магазини промислових та продовольчих товарів, пункти громадського обслуговування та дитячий садочок. Передбачається виконати ряд заходів по благоустрою території – влаштування газонів, висадка дерев, спорудження спортивного майданчика, майданчика для відпочинку дорослого населення, а також ігрових для дітей.

Найближчим часом компанією буде запропоновано до інвестування житловий комплекс по вул. Героїв Сталінграда, Космонавта Волкова, житлові будинки по вул. Мілютенко, Автозаводській у м.Києві. Також планується розпочати будівництво житлово-офісного комплексу в м.Обухові Київської області.

 «Інтербудінвест» - одна з небагатьох компаній, яка створила власне експлуатаційне управління,  яке буде обслуговувати весь комплекс «Аквамарин» та інші.

            За вагомий внесок у розвиток будівництва та архітектури у 2005 році «Інтербудінвест» було відзначено Дипломом Комітету Верховної Ради з питань будівництва, транспорту та ЖКГ і зв’язку та Міністерства будівництва і архітектури. Також компанія «Інтербудінвест» є лауреатом Премії «Український будівельний Олімп», заснованої Академією Будівництва України, Міжнародною спілкою будівельників України, НАН України, Київським національним університетом будівництва і архітектури, та іншими видатними організаціями. Це спеціальна нагорода, яка свідчить про високу професійну компетентність Лауреата у сфері будівельної справи.Адрес: м.Київ, вул. Верхнiй Вал, 72
Тел.: 503-85-70
Сайт: http://interbudinvest.com.ua
Разделы этажа: Строительные компании на нашем этаже:
 
Not found
Контакты   Rambler's Top100 bigmir)net TOP 100