Забыли пароль? Регистрация Войти Все объявления Добавить объявление Оформить подписку Блокнот RSS
Все застройщики
Интересные предложения
ТОВ ФК "Укрреставрація"

ТОВ ” Фінансова компанія ”Укрреставрація” створена 4 жовтня 2004 р. Займається реалізацією нерухомості у відповідності до Закону України "Про фінансово- кредитні механізми i управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю" № 978-IV від 19.06.2003р.

Наша фінансова компанія входить до загальної структури корпорації „Укрреставрація”, яка в найближчий час святкуватиме своє 60-річчя.

Щодо будинків, які ми пропонуємо до Вашої уваги...Це не житлові масиви, якими майорить в основному зараз Київ. Це будинки зі своєю індивідуальністю, характером. Спеціально для підтримки житлового будівництва та впровадження традицій нашого стилю і досвіду було створено спеціальний проектний інститут „Укрпроектреставрація”, який займається виключно житловим будівництвом. Гармонійно поєднуючи новітні технології, знання високого рівня своїх фахівців та засвоєння великого досвіду, набутого за 60-річну історію організації, наші будівельники впроваджують в життя вашу мрію-саме вашу, не схожу ні на одну іншу!!!

Корпорація “Укрреставрація” – це понад 1500 пам'яток, відреставрованих і повернутих до життя нашими фахівцями, серед яких всесвітньо відомі Софія Київська, ансамбль Києво-Печерської лаври, Андріївська та Кирилівська церкви, Володимирський собор, Маріїнський палац, Національний театр опери та балету в Києві, оперні театри в Одесі, Львові, Чернівцях, фортеці Кам'янця-Подільського, Хотина і Судака, дерев'яні церкви Дрогобича і Закарпаття. Серед цікавих об'єктів реставрації в сьогоднішньому "доробку" корпорації можна назвати Бессарабський квартал, Залізничний вокзал та будинок В.Городецького на Банковій у Києві, оперний театр в Одесі, Свято-Троїцьку церкву в Берестечку на Волині , Київський академічний театру ляльок . Маючи чималий досвід роботи в зонах історико-архітектурного надбання України, ми є законодавцем методики роботи на об ' єктах –пам ' ятках історії, культури та архітектури . Недарма дозвіл на право проведення робіт на будинках-пам ' ятках іншим організаціям надається тільки або за рекомендацією Укрреставрації, або за рекомендацією уповноваженого органу з охорони культурної спадщини.

Переконливою оцінкою нашої діяльності є “Золота Європейська медаль” (1987 р.) за збереження і реставрацію Софійського Національного заповідника в Києві, Міжнародна премія “Золота торгова марка” (2003 р.) і загальнонаціональна “Вища проба” (2003 р.), звання і нагороди членів колективу корпорації, серед яких народні архітектори України, заслужені будівельники, архітектори, фахівці різних спеціальностей, дійсні члени Академії будівництва України та Академії архітектури України, кандидати наук тощо. Нещодавно корпорація "Укрреставрація" пройшла сертифікацію Міжнародними стандартами якості ISO 9001.

У сучасних умовах ми намагаємося постійно розширювати сферу своєї діяльності, залучаючи до цих процесів більш широке коло фахівців. На сьогодні “Укрреставрація” – це розгалужена по всій Україні мережа наукових та ремонтно-реставраційних організацій: інститути“УкрНДІпроектреставрація”,“Укрзахідпроктреставрація”,інститут „Укрпроектреставрація”, що займається житловим будівництвом, державний науково-технологічний центр “Конрест”, підприємства з реставрації та відтворення станкового і монументального живопису, 13 обласних реставраційних підприємств з власними виробничими базами та іншими спеціалізованими підприємствами, управління, майстерні.    

Та давайте зробим екскурс в історію...  

  Відразу ж після Великої Вітчизняної війни, в ході якої територія України зазнала великих руйнувань, гостро визначилась проблема збереження містобудівельної спадщини і утворення, у зв'язку з цим, окремої реставраційної структури. Такі культурні центри як Київ, Харків, Чернігів, Полтава, Севастополь, Одеса та ін. лежали в руїнах і згарищах, було пошкоджено або зруйновано близько 2 тис. найвизначніших історико-архітектурних пам'яток, які перебували в жахливому стані, на що не звертати увагу, як це мало місце в 30-ті роки, було неможливо. Адже це ставило під сумнів цивілізованість нашої країни і не сприяло її авторитету на міжнародній арені.

    Наслідком цих процесів стала організація, згідно з розпорядженням Ради Міністрів СРСР від 9 травня 1946 року, Тресту по будівництву монументів та реставрації пам'яток архітектури, з якого і бере свій початок корпорація "Укрреставрація". Управляючим та головним інженером Тресту було призначено М.Ляшенка. Отримавший 1947 року назву "Будмонумент", Трест було підпорядковано Управлінню у справах архітектури при Раді Міністрів УРСР. Відповідно до статуту, на "Будмонумент" покладались завдання вивчення, обстеження, фіксації, виготовлення проектів і виконання робіт з консервації та реставрації пам'яток архітектури, меморіалів і монументів, проведення монументально-декоративних робіт і художнього оздоблення архітектурних споруд, що мають велике державне значення.

    З цією метою при Тресті було організовано спеціалізовані майстерні - архітектурно-проектну, реставраційно-виробничу, скульптурну, монументального живопису, художньої обробки каменю, модельно-макетну, а також 2 цехи - скульптурний і художнього лиття з чавуну та кольорових металів.

    На початку своєї діяльності зусилля реставраторів спрямовувалися, головним чином, на консерваційні заходи й відновлення зруйнованих упродовж воєнного лихоліття пам'яток. Цей період тривав понад 20 років. Саме тоді постали з руїн архітектурні ансамблі Києво-Печерської Лаври, Кам'янця-Подільського, Троїцько-Іллінського монастиря і П'ятницької церкви в Чернігові, Луцького замку, фортеці Хотина, Меджибожа, Лівадійського палацу в Криму тощо. Лише поодинокі споруди з унікальним живописом були відреставровані в ті роки - Софія Київська, Андріївська та Кирилівська церкви, Володимирський собор у Києві.

    З розширенням обсягів реставраційних робіт "Будмонумент" кілька разів змінював структуру та назву і в 1969 році перетворився на Українське спеціалізоване науково-реставраційне виробниче управління. До його складу ввійшли дослідний та проектний реставраційний відділи, дільниця з реставрації живопису і 6 регіональних реставраційних виробничих майстерень в районах найбільшого зосередження пам'яток архітектури: Києві, Чернігові, Львові, Кам'янець-Подільському, Одесі та Криму. Очолив Управління Б.Іванов, головним інженером було призначено А.Хабінського.

    На початку 70-х років розпочалися масштабні інтер'єрні роботи у храмах, законсервованих у повоєнний час і недоступних для відвідувачів через внутрішню неготовність. Цьому сприяв прийнятий 1978 року Закон "Про охорону та використання пам'яток історії та культури", який дозволив розширити сферу діяльності реставраторів не лише з окремими пам'ятками і ансамблями, а й забудовою історичних міст, ландшафту, історичного середовища. Саме наприкінці 70-х - початку 80-х років здійснювалися масштабні роботи з реставрації Ближніх і Дальніх печер Києво-Печерського заповідника, Василівського храму в Овручі, собору Різдва Богородиці в Козельці, Спасо-Преображенської церкви у Великих Сорочинцах.

    Сучасний підхід до пам'яток архітектури в ландшафтному оточенні та історичному середовищу зумовив нові напрями в діяльності реставраторів і сприяв створенню у 1980 році Українського спеціального науково-реставраційного проектного інституту "Укрпроектреставрація", який з 1983 року очолює кандидат технічних наук А.Антонюк, з філіалом у Львові (директор кандидат історичних наук І.Могитич). На базі Львівської філії 1991 року створюється Львівський регіональний спеціалізований науково-реставраційний інститут "Укрзахідпроектреставрація".

    У 1982 році Українське спеціалізоване науково-реставраційне виробниче управління очолив кандидат технічних наук М.Орленко, який домігся поширення системи науково-реставраційних організацій майже на всі обласні центри України - виникли Сумська, Харківська, Волинська, Вінницька, Кіровоградська майстерні.

    На початку 80-х років науково-реставраційна і виробнича база Управління починає зміцнюватися. В цей період в Києві на Подолі постає красень Гостиний двір, реставруються церкви Миколи Притиска та Миколи Набережного, Маріїнський палац, приміщення Верховної Ради та Національного банку України, театри опери та балету у Києві та Львові, Національна філармонія, Палац "Україна" та багато ін. 

    З метою подальшого вдосконалення структури виробництва в 1989 році на базі Українського спеціального науково-реставраційного виробничого управління Держбуду УРСР і в його складі інституту "Укрпроектреставрація" було створено спеціальне проектно-будівельно-реставраційне об'єднання "Укрреставрація", яке 1992 року стає корпорацією. Головним завданням об'єднання було виконання науково-дослідних, проектних, консерваційних та реставраційних робіт на пам'ятках архітектури, що охороняються державою.

    Особливістю цього періоду стало повернення народу до Бога, через що розгорнулося відтворення, реставрація та будівництво храмів, здебільшого знищених попередньою ідеологією або під час війни. З попелу та руїн повертаються одвічні духовні символи нашого народу - Михайлівський Золотоверхий монастир, Успенський собор Києво-Печерської Лаври та собор Святого Володимира в Херсонесі. Серед цікавих об'єктів реставрації в сьогоднішньому "доробку" корпорації можна назвати Бессарабський квартал, Залізничний вокзал та будинок В.Городецького на Банковій у Києві, оперний театр в Одесі, Свято-Троїцьку церкву в Берестечку на Волині , Київський академічний театр ляльок .

    Високого рівня реставраційних робіт фахівці корпорації "Укрреставрація" досягли за рахунок засвоєння великого досвіду, набутого за 60-річну історію організації, розширення спеціалізованої дослідницької та виробничої бази, підготовкою та перепідготовкою кадрів реставраторів. Збереження та відродження пам'яток триває. Саме життя вимагає реставрації і відновлення шедеврів минулих століть і свідчить про ті важливі задачі та вимоги, які стоять перед сучасними реставраторами. Починаючи з далекого 1946 року з "нуля", у важких умовах відновлення напівзруйнованої повоєнної держави, корпорація "Укрреставрація" за 60 років своєї діяльності виросла у потужну науково-реставраційну проектно-будівельно-виробничу організацію і досягла неабияких результатів. Разом з тим, ВПРОВАДЖУЮТЬСЯ В ЖИТТЯ НОВІ ІДЕЇ, ПЛАНИ, пов'язані з житловим будівництвом.Адрес: м. Київ вул. Фрунзе 1-3
Тел.: 467-68-50,467-68-06
Сайт: http://ukrrest.kiev.ua/
Разделы этажа: Строительные компании на нашем этаже:
 
Not found
Контакты   Rambler's Top100 bigmir)net TOP 100