Забыли пароль? Регистрация Войти Все объявления Добавить объявление Оформить подписку Блокнот RSS
Все застройщики
Интересные предложения
БСК Украина
Будівельно-сервісна компанія «Україна» на будівельному ринку м. Києва та Київської області працює з 1998 року. Вона виконує роботи з архітектурного проектування, будівельно-монтажні, інженерні, пуско-налагоджувальні роботи будь-якої складності, роботи по оздобленнюта дизайну інтер'єрів. Виконує функції замовника, генпідрядника, генпроектувальника, проводить технічний нагляд за будівництвом та координує виконання всього комплексу робіт на об'єкті.

За роки існування компанія придбала досвід у возведенні та реконструкції різноманітних об'єктів: офісних та житлових забудов, виробничих та складських приміщень, торгових та розважальних центрів, переобладнанні горищ під мансарду. Серед об'єктів, що збудовані — об'єкти різної категорії складності. Перелік виконаних робіт різноманітний: починаючи із звичайного ремонту квартир і офісів та закінчуючи проектуванням й будівництвом будинків, котеджів і торгівельних центрів, з дизайном інтер'єрів із власним стилем. Виконані роботи повністю задовольняють вимоги замовників та відповідають європейському рівню.

За вісім років компанія зібрала команду талановитих фахівців. Це кваліфіковані інженери та конструктори, досвідчені архітектори та дизайнери, які створюють проекти за унікальними архітектурними та інженерними рішеннями. Ми поширили досвід в напрямках, а саме:
 • проектування різноманітної категорії складності промислових та цивільних споруд;
 • керівництво будівельними проектами на будівельних майданчиках промислових та цивільних споруд;
 • керівництво будівельними роботами;
 • здійснення обстеження будівельних структур та попередньої оцінки їх технічного стану;
 • виконання функцій замовника;
 • виконання функцій генпроектувальника;
 • виконання функцій генпідрядника;
 • здійснення авторського нагляду на будівельному майданчику.
Також добре володіємо питаннями:
 • погодження всієї кошторисно-проектної документації в державних органах;
 • отримання всієї необхідної дозвільної документації до початку будівельних робіт;
 • в швидкому вирішенні поточних питань, які постають протягом всього дозвільно-будівельного циклу.
Будівництво, яке виконується за допомогою власних сил та надійних партнерів-субпідрядників, проводиться в установлені терміни, відповідає показникам якості та завершується дивовижним вишуканим дизайном. За час діяльності був відпрацьований ряд будівельних і проектних схем – наших „ноу-хау», які дають можливість найбільш оптимально взаємопов'язати всі функціональні, планувальні, об'ємно-просторові і конструктивні рішення, суттєво скоротити будівельний бюджет і значно підвищити якість об'єктів. Використовуються провідні будівельні обладнання та матеріали. Ми доклали багато зусиль, щоб донести все найкраще із запропонованих будівельних послуг на вітчизняному ринку, та поліпшити обслуговування клієнтів, удосконалюючи набутий досвід. Достатня кількість партнерів-постачальників і субпідрядників дає можливість вирішувати широкий спектр питань з максимально можливою якістю та в найкоротший термін. Цінова політика в помірній шкалі, гнучка система оплат для кожного клієнта та прозорість у формуванні розрахунків поєднуються з комплексним вирішенням поставлених питань.


Адрес: 02160 Киев, просп. Воссоединения, 7а, оф.620
Тел.: тел./факс (044) 206-25-94, 536-14-02
Сайт: http://www.bsc-ukraine.kiev.ua/
Разделы этажа: Строительные компании на нашем этаже:
 
Not found
Контакты   Rambler's Top100 bigmir)net TOP 100